Motor Lublin - Garbarnia Kraków, wynik spotkania - 3-0

 

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Motor Lublin a Garbarnia Kraków zakończyła się 1-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 3-0.

W dniu 2021-09-18 15:00 na stadionie Arena Lublin rozegrał się interesujący mecz ligi II Liga - East kolejki 9. Zmierzyły się Motor Lublin i Garbarnia Kraków.

Gole strzelali: W. Błyszko 11' 1-0 M. Fidziukiewicz 60' 2-0 M. Firlej 90' 3-0

Żółte kartki Motor Lublin: P. Kusinski 83'

Żółte kartki Garbarnia Kraków: D. Morys 73' D. Morys 86' 90'

Czerwone kartki Motor Lublin:

Czerwone kartki Garbarnia Kraków: D. Morys 86'

Sędzią głównym tego spotkania był . Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Motor Lublin zmierzy się już z Podbeskidzie, następne spotkania z drużynami Pogoń Grod. Mazowiecki i Chojniczanka Chojnice a Garbarnia Kraków z Bełchatów. Następne mecze zagra z drużynami Powiśle Dzierzgoń i Lech Poznań II.

Bardzo często oddani fani z dużym zaangażowaniem śledzą poczynania ligi II Liga - East. Uzdolnione futbolowe zespoły z tej ligi i piłkarze jak P. Kusinski D. Morys często sprawiają wyborowym kibicom wiele zapierających dech w piersiach przeżyć. Zmagania pomiędzy graczami bywają bardzo zagorzałe, nie często zdarza się, iż widowiska nas nudzą. Obserwujemy brutalne sytuacje na faul, przepiękne asysty czy sytuacje podbramkowe gwarantujące pikanterii całemu wydarzeniu. Z tego powodu warto przeglądać mecze futbolowe wyjątkowej ligi II Liga - East i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i śledzić każdego dnia wszystkie zapowiedzi przyszłych ligowych meczów piłkarskich. Motor Lublin i Garbarnia Kraków oraz ich udział w II Liga - East zapewnia super wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja na najwyższym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych utalentowanych piłkarzy i spektakularnej walki pomiędzy nimi na historycznym stadionie, Arena Lublin.