Spotkanie Garbarnia Kraków vs Pogoń Grod. Mazowiecki zakończone wynikiem 2-1

Dnia 2021-10-16 12:00 na obiekcie sportowym Stadion Garbarni przy ul. Barskiej rozegrał się interesujący mecz ligi II Liga - East kolejki 13. Zmierzyły się Garbarnia Kraków i Pogoń Grod. Mazowiecki.

Po pierwszej połowie meczu między Garbarnia Kraków a Pogoń Grod. Mazowiecki wynik wynosił 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2-1.

Gole strzelali: W. Szywacz 70' 1-0 M. Klec 77' 2-0 D. Jaron 90' 2-1

Żółte kartki Garbarnia Kraków: M. Bartkow 14' M. Klec 48'

Żółte kartki Pogoń Grod. Mazowiecki:

Czerwone kartki Garbarnia Kraków:

Czerwone kartki Pogoń Grod. Mazowiecki:

Sędzią głównym tego spotkania był . Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu drużyna Garbarnia Kraków zmierzy się już z Chojniczanka Chojnice, następne spotkania z drużynami Wieczysta Kraków i Kalisz a Pogoń Grod. Mazowiecki z Lech Poznań II. Następne mecze zagra z drużynami Olimpia Elbląg i Chojniczanka Chojnice.

Oddani fani śledzą starcia, które tyczą się ligi II Liga - East. Liczące się zespoły futbolowe z tejże ligi i piłkarze jak M. Bartkow stale gwarantują swoim fanom mnóstwo pozytywnych wrażeń. Przyciągające uwagę walki między drużynami okazują się bezkompromisowe, nie często okazuje się, że są to widowiska mało interesujące. Nieprzerwanie obserwujemy bezlitosne sytuacje z faulem kończące się niejednokrotnie żółtym kartonikiem, idealne asysty i bramki, które zapewniają wyjątkowe przeżycia oraz przyjemność z meczu. To też warto przeglądać wszelkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących zmagań piłkarskich oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i przeglądać spotkania piłkarskie popularnej ligi II Liga - East. Uczestnictwo takich popularnych zespołów jak Garbarnia Kraków oraz Pogoń Grod. Mazowiecki z ligi II Liga - East zapewnia wspaniałe emocje oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych doświadczonych piłkarzy oraz spektakularnej walki między nimi na znamienitym stadionie, Stadion Garbarni przy ul. Barskiej.