Na stadionie Stadion Miejski odbyło się spotkanie pomiędzy Olimpia Elbląg i Garbarnia Kraków zakończone wynikiem 1-0

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Olimpia Elbląg i Garbarnia Kraków zakończyła się 0-0. Końcowy wynik meczu to 1-0.

W dniu 2021-10-09 13:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski rozegrał się emocjonujący mecz piłkarski ligi II Liga - East kolejki 12. Zmierzyły się ze sobą Olimpia Elbląg i Garbarnia Kraków.

Gole strzelali: P. Kurbiel 51' 1-0

Żółte kartki Olimpia Elbląg: S. Stanislawski 64' K. Krasa 71'

Żółte kartki Garbarnia Kraków: M. Feliks 40' M. Klec 49' W. Szywacz 63' D. Morys 76' M. Bartkow 80'

Czerwone kartki Olimpia Elbląg:

Czerwone kartki Garbarnia Kraków:

Sędzią głównym tego spotkania był . Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Olimpia Elbląg stanie naprzeciw Znicz Pruszków, następne spotkania z drużynami Pogoń Grod. Mazowiecki i Ruch Chorzów. Kolejno natomiast Garbarnia Kraków zmierzy się z Pogoń Grod. Mazowiecki. Następne mecze zagra z drużynami Chojniczanka Chojnice i Wieczysta Kraków.

W dobie dzisiejszych czasów liczna grupa kibiców śledzi poczynania w lidze II Liga - East. Złożone z zdolnych obrońców/napastników piłkarskie zespoły i piłkarze tacy jak S. Stanislawski M. Feliks częstokroć zagwarantowały wyśmienitym fanom emocje zapadające w pamięć. Systematycznie zdarzają się przechodzące do historii asysty czy sytuacje podbramkowe, ostre sytuacje z faulem, które zapewniają smaczku całemu widowisku. Cieszące oko walki pomiędzy graczami są zaciekłe, nie często zdarza się, iż są to zmagania nużące. Dlatego też warto śledzić zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych,oglądać wydarzenia piłkarskiej pasjonującej ligi II Liga - East i być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. Olimpia Elbląg i Garbarnia Kraków oraz ich udział w lidze II Liga - East zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie live tych wybitnych sportowców i ich zmagań na historycznym stadionie jak Stadion Miejski.