Dnia 2021-11-05 16:00 na stadionie Stadion Miejski odbył się mecz pomiędzy Wigry Suwałki i Garbarnia Kraków zakończony wynikiem 1-0

Wigry Suwałki vs Garbarnia Kraków, wynik końcowy 1-0.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Wigry Suwałki oraz Garbarnia Kraków wynik to 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-0.

W dniu 2021-11-05 16:00 na stadionie Stadion Miejski rozegrał się znakomity mecz ligi II Liga - East kolejki 16 pomiędzy Wigry Suwałki a Garbarnia Kraków.

Gole strzelali: D. Gojko 52' 1-0

Żółte kartki Wigry Suwałki: K. Michalski 45' M. Ozga 50' M. Zebrakowski 90' D. Gojko 90'

Żółte kartki Garbarnia Kraków: W. Slomka 65' G. Marszalik 69' M. Duda 88' J. Banach 90'

Czerwone kartki Wigry Suwałki:

Czerwone kartki Garbarnia Kraków:

Sędzią głównym tego spotkania był . Pomagało mu trzech doświadczonych sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Wigry Suwałki zmierzy się już z Pogoń Grod. Mazowiecki, następne spotkania z drużynami Chojniczanka Chojnice i Kalisz a Garbarnia Kraków zmierzy się z Sokół Ostróda. Następne mecze zagra z drużynami Stal Rzeszów i Radunia Stężyca.

W dobie dzisiejszych czasów liczni kibice śledzą pasjonujące poczynania, które mają miejsce w lidze II Liga - East. Fascynujące drużyny piłkarskie i piłkarze jak K. Michalski W. Slomka nierzadko zaserwowały pierwszorzędnym entuzjastom futbolu wrażenia z najwyższej półki. Zapadające w pamięć walki pomiędzy piłkarzami ligowymi zdarzają się bardzo zażarte, rzadko okazuje się definitywnie, iż spotkania nas męczą. Zdarzają się bezlitosne sytuacje z faulem zakończone żółtym kartonikiem, idealne asysty czy gole, które dodają pikanterii całemu wydarzeniu. Z tego powodu warto przeglądać każdego dnia wszelkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących meczów futbolowych, być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i przeglądać widowiska sportowe profesjonalnej ligi II Liga - East. Udział takich popularnych zespołów jak Wigry Suwałki oraz Garbarnia Kraków z ligi II Liga - East gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych uzdolnionych sportowców oraz ich zmagań na widowiskowym stadionie jak Stadion Miejski.