Spotkanie Garbarnia Kraków kontra Sokół Ostróda zakończone wynikiem 0-0 dnia 2021-11-13 11:00 na stadionie Stadion Garbarni przy ul. Barskiej

Garbarnia Kraków kontra Sokół Ostróda, wynik końcowy 0-0. Dnia 2021-11-13 11:00 na obiekcie sportowym Stadion Garbarni przy ul. Barskiej rozegrał się mecz ligi II Liga - East kolejki 17. Zmierzyły się ze sobą Garbarnia Kraków i Sokół Ostróda.

Pierwsza połowa spotkania między Garbarnia Kraków a Sokół Ostróda zakończyła się 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-0.

 

Gole strzelali:

Żółte kartki Garbarnia Kraków: D. Nakrosius 3'

Żółte kartki Sokół Ostróda: K. Kurowski 33' A. Lias Montero 68'

Czerwone kartki Garbarnia Kraków:

Czerwone kartki Sokół Ostróda:

Sędzią głównym tego spotkania był . Pomagało mu trzech sędziów. W kolejnym meczu drużyna Garbarnia Kraków zmierzy się już z Stal Rzeszów, następne spotkania z drużynami Radunia Stężyca i Lech Poznan. Kolejno natomiast Sokół Ostróda z Pogoń Grod. Mazowiecki. Następne mecze zagra z drużynami Chojniczanka Chojnice i Kalisz.

W dobie dzisiejszych czasów oddani fani piłki nożnej śledzą starcia ligi II Liga - East. Składające się z zdolnych zawodników zespoły piłkarskie z ligi i piłkarze tacy jak D. Nakrosius K. Kurowski często zaserwowały pierwszorzędnym sympatykom mnóstwo emocji. Bardzo często natrafiamy na idealne asysty oraz gole, bezlitosne sytuacje na faul dodające niesamowite wrażenia oraz przyjemność z meczu. Cieszące oko zmagania między zawodnikami z ligi zdarzają się nader zaciekłe, nie często bywa, iż są to mecze nużące. Warto więc śledzić zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych, być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach i oglądać mecze piłkarskie profesjonalnej ligi II Liga - East. Garbarnia Kraków oraz Sokół Ostróda jak ich udział w II Liga - East zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych doświadczonych piłkarzy oraz widowiskowej walki między nimi na wyjątkowym stadionie jak Stadion Garbarni przy ul. Barskiej.