Spotkanie Garbarnia Kraków kontra Wisła Puławy zakończone wynikiem 2-1 na obiekcie Stadion Garbarni przy ul. Barskiej dnia 2021-12-05 11:00

W dniu 2021-12-05 11:00 na obiekcie sportowym Stadion Garbarni przy ul. Barskiej rozegrał się znakomity mecz ligi II Liga - East kolejki 20. Na przeciw siebie stanęły Garbarnia Kraków i Wisła Puławy.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Garbarnia Kraków i Wisła Puławy wynik to 2-0. Końcowy wynik meczu to 2-1.

 

Gole strzelali: M. Klec 9' 1-0 M. Feliks 37' 2-0 A. Wawszczyk 63' 2-1

Żółte kartki Garbarnia Kraków: M. Feliks 44'

Żółte kartki Wisła Puławy: B. Cyfert 31' P. Lisowski 45'

Czerwone kartki Garbarnia Kraków:

Czerwone kartki Wisła Puławy:

Sędzią głównym tego spotkania był . Asystowało mu trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Garbarnia Kraków zmierzy się już z Znicz Pruszków, następne spotkania z drużynami Ruch Chorzów i Śląsk Wrocław II natomiast Wisła Puławy podejmie Pogoń Grod. Mazowiecki. Następne mecze zagra z drużynami Chojniczanka Chojnice i Kalisz.

Coraz częściej wielu kibiców śledzi potyczki w lidze II Liga - East. Liczące się drużyny piłkarskie i zawodnicy jak M. Feliks B. Cyfert często gwarantują pierwszorzędnym kibicom mnóstwo niesamowitych przeżyć. Natrafiamy na ostre faule, przechodzące do historii gole oraz asysty gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska. Zmagania pomiędzy graczami okazują się bardzo bezkompromisowe, niezwykle rzadko okazuje się, że potyczki nas nudzą. To też warto śledzić każdego dnia wszystkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych potyczek piłkarskich, być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i przeglądać mecze piłkarskie wyjątkowej ligi II Liga - East. Garbarnia Kraków i Wisła Puławy jak ich udział w II Liga - East gwarantuje super wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie "live" tych uzdolnionych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na wyjątkowym stadionie jak Stadion Garbarni przy ul. Barskiej.