Znicz Pruszków - Garbarnia Kraków, wynik spotkania: 2-0

Znicz Pruszków - Garbarnia Kraków, wynik 2-0.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Znicz Pruszków i Garbarnia Kraków wynik to 0-0. Końcowy wynik spotkania to 2-0.

Dnia 2022-02-26 11:30 na obiekcie sportowym Stadion Znicza odbył się emocjonujący mecz ligi II Liga - East kolejki 21 pomiędzy Znicz Pruszków a Garbarnia Kraków.

Gole strzelali:

Żółte kartki Znicz Pruszków: M. Machalski 19' M. Baran 30' I. Lewczuk 72'

Żółte kartki Garbarnia Kraków: D. Nakrosius 17' M. Bartkow 23' D. Nakrosius 90'

Czerwone kartki Znicz Pruszków:

Czerwone kartki Garbarnia Kraków: D. Nakrosius 90'

Sędzią głównym tego spotkania był K. Arys. Pomagało mu trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Znicz Pruszków zmierzy się już z Pogoń Grod. Mazowiecki, następne spotkania z drużynami Lech Poznań II i Chojniczanka Chojnice. Kolejno natomiast Garbarnia Kraków zmierzy się z Ruch Chorzów. Następne mecze zagra z drużynami Stal Rzeszów i Śląsk Wrocław II.

Coraz częściej kibice z dużym zapałem śledzą starcia ligi II Liga - East. Mocne piłkarskie zespoły z tej ligi i piłkarze tacy jak m.in. M. Machalski D. Nakrosius stale serwują własnym stałym entuzjastom emocje sięgające zenitu. Walki pomiędzy piłkarzami zdarzają się zaciekłe, rzadko okazuje się ostatecznie, że są to zmagania nużące. Obserwujemy bezlitosne sytuacje na faul, wyjątkowe bramki i asysty, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Z tego powodu warto oglądać mecze piłkarskie profesjonalnej ligi II Liga - East, być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i śledzić codziennie wszelkie zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych. Znicz Pruszków i Garbarnia Kraków i ich udział w lidze II Liga - East gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych uzdolnionych piłkarzy i spektakularnej walki pomiędzy nimi na pamiętnym stadionie, Stadion Znicza.