Mecz między Garbarnia Kraków i Ruch Chorzów dnia 2022-03-05 11:00: 0-2

Garbarnia Kraków kontra Ruch Chorzów, wynik końcowy 0-2.

Pierwsza połowa spotkania między Garbarnia Kraków a Ruch Chorzów zakończyła się 0-1. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-2.

W dniu 2022-03-05 11:00 na obiekcie sportowym Stadion Garbarni przy ul. Barskiej odbył się emocjonujący mecz ligi II Liga - East kolejki 22. Zmierzyły się Garbarnia Kraków i Ruch Chorzów.

Gole strzelali: M. Mokrzycki 33' 0-1 D. Szczepan 50' 0-2

Żółte kartki Garbarnia Kraków: M. Bartkow 32' J. Banach 75'

Żółte kartki Ruch Chorzów: K. Kasolik 34' J. Bielecki 35' T. Foszmanczyk 45' K. Chilinski 90'

Czerwone kartki Garbarnia Kraków:

Czerwone kartki Ruch Chorzów:

Główny sędzia spotkania - M. Złotnicki. Asystowało mu trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Garbarnia Kraków stawi czoła Stal Rzeszów, następne spotkania z drużynami Śląsk Wrocław II i Hutnik Kraków a Ruch Chorzów z Pogoń Grod. Mazowiecki. Następne mecze zagra z drużynami Chojniczanka Chojnice i Kalisz.

Wierni kibice piłki nożnej z dużym entuzjazmem śledzą poczynania, które dotyczą ligi II Liga - East. Interesujące futbolowe zespoły i zawodnicy tacy jak przykładowo M. Bartkow K. Kasolik wielokrotnie zaserwowały kapitalnym sympatykom wrażenia sięgające zenitu. Nieustannie zdarzają się spektakularne asysty czy gole, nieprzepisowe faule, które dodają smaczku całemu wydarzeniu. Cieszące oko zmagania między drużynami futbolowymi zdarzają się nader bezkompromisowe, nie często okazuje się koniec końców, iż są to zmagania drętwe. To też warto przeglądać każdego dnia zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich, być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach i oglądać spotkania piłkarskiej znakomitej ligi II Liga - East. Garbarnia Kraków oraz Ruch Chorzów jak ich udział w lidze II Liga - East gwarantuje super wrażenia oraz sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych uzdolnionych sportowców oraz spektakularnej walki między nimi na wyjątkowym stadionie jak Stadion Garbarni przy ul. Barskiej.