Garbarnia Kraków vs Hutnik Kraków, wynik spotkania 0-0

W dniu 2022-03-19 14:00 na obiekcie sportowym Stadion Garbarni przy ul. Barskiej odbył się mecz futbolowy ligi II Liga - East kolejki 24 pomiędzy Garbarnia Kraków a Hutnik Kraków.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Garbarnia Kraków a Hutnik Kraków wynik to 0-0. Końcowy wynik spotkania to 0-0.

 

Gole strzelali:

Żółte kartki Garbarnia Kraków: M. Bartkow 22' D. Morys 79' D. Morys 81' M. Duda 83'

Żółte kartki Hutnik Kraków: D. Hoyo-Kowalski 34' M. Drag 45' Elorhan 55' P. Kielis 62' D. Zawadzki 77'

Czerwone kartki Garbarnia Kraków: D. Morys 81'

Czerwone kartki Hutnik Kraków: S. Zalepa 6'

Główny sędzia spotkania - M. Bielawski. Asystowało mu 3 sędziów. W następnym meczu meczu Garbarnia Kraków zmierzy się już z Pogoń Siedlce, następne spotkania z drużynami Motor Lublin oraz Bełchatów a Hutnik Kraków zmierzy się z Pogoń Grod. Mazowiecki. Następne mecze zagra z drużynami Chojniczanka Chojnice oraz Kalisz.

W dobie dzisiejszych czasów oddani kibice piłki nożnej śledzą niezwykle ciekawe poczynania w lidze II Liga - East. Interesujące zespoły futbolowe z tej ligi oraz piłkarze tacy jak M. Bartkow D. Hoyo-Kowalski systematycznie serwują fantastycznym miłośnikom piłki nożnej wrażenia zapadające w pamięć. Nieprzerwanie obserwujemy przechodzące do historii gole oraz asysty, bezwzględne sytuacje na faul, które zapewniają niesamowitych emocji z oglądanego widowiska. Walki pomiędzy graczami zdarzają się nader zażarte, niezwykle rzadko bywa, iż są to zmagania nudne. Z tego powodu warto przeglądać spotkania piłkarskiej znanej ligi II Liga - East, być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań oraz śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych. Uczestnictwo takich legendarnych zespołów jak Garbarnia Kraków i Hutnik Kraków w lidze II Liga - East zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie live tych wybitnych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na wspaniałym stadionie, Stadion Garbarni przy ul. Barskiej.