Spotkanie Garbarnia Kraków vs Motor Lublin zakończone wynikiem 0-1

 

Po pierwszej połowie spotkania między Garbarnia Kraków oraz Motor Lublin wynik wynosił 0-1. Końcowy wynik spotkania to 0-1.

Dnia 2022-04-04 14:00 na obiekcie sportowym Stadion Garbarni przy ul. Barskiej odbył się mecz futbolowy ligi II Liga - East kolejki 26 pomiędzy Garbarnia Kraków a Motor Lublin.

Gole strzelali: M. Fidziukiewicz 39' 0-1

Żółte kartki Garbarnia Kraków: M. Feliks 79'

Żółte kartki Motor Lublin: J. Swiecinski 68' J. Kosecki 68' M. Fidziukiewicz 80'

Czerwone kartki Garbarnia Kraków:

Czerwone kartki Motor Lublin:

Główny sędzia spotkania to M. Myszka. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu drużyna Garbarnia Kraków stawi czoła Lech Poznań II, następne spotkania z drużynami Olimpia Elbląg i Pogoń Grod. Mazowiecki natomiast Motor Lublin z Chojniczanka Chojnice. Następne mecze zagra z drużynami Kalisz i Wigry Suwałki.

Oddani kibice śledzą ekscytujące poczynania, które odbywają się w lidze II Liga - East. Utalentowane piłkarskie zespoły z ligi i zawodnicy jak M. Feliks J. Swiecinski nieustannie zapewniają swoim fanom emocje sięgające zenitu. Obserwujemy nieczyste sytuacje z faulem, efektowne sytuacje podbramkowe i asysty, które zapewniają pikanterii całemu widowisku. Potyczki między zawodnikami z ligi okazują się bardzo nieustępliwe, nie często bywa, że są to widowiska nudne. To też warto śledzić spotkania piłkarskie emocjonującej ligi II Liga - East oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i przeglądać zapowiedzi przyszłych wspaniałych potyczek futbolowych. Garbarnia Kraków oraz Motor Lublin jak ich udział w II Liga - East zapewnia wspaniałe emocje oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych doświadczonych sportowców oraz widowiskowej walki między nimi na wyjątkowym stadionie, Stadion Garbarni przy ul. Barskiej.