Mecz Garbarnia Kraków - Wigry Suwałki zakończony wynikiem 0-2

Garbarnia Kraków - Wigry Suwałki, wynik 0-2. W dniu 2022-05-15 15:00 na stadionie Stadion Garbarni przy ul. Barskiej odbył się emocjonujący mecz ligi II Liga - East kolejki 33 pomiędzy Garbarnia Kraków a Wigry Suwałki.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Garbarnia Kraków i Wigry Suwałki wynik wynosił 0-1. Końcowy wynik meczu to 0-2.

 

Gole strzelali: M. Rybicki 45' 0-1 K. Michalski 82' 0-2

Żółte kartki Garbarnia Kraków: D. Nakrosius 67'

Żółte kartki Wigry Suwałki: K. Iwao 22' B. Pretnik 40' P. Mularczyk 78' K. Michalski 88' W. Caetano 90' B. Gvozdenovic 90'

Czerwone kartki Garbarnia Kraków:

Czerwone kartki Wigry Suwałki:

Sędzią głównym tego spotkania był . Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu Garbarnia Kraków stanie naprzeciw Sokół Ostróda, następne spotkania z drużynami Pogoń Grod. Mazowiecki i . Kolejno natomiast Wigry Suwałki z . Następne mecze zagra z drużynami i .

Liczni kibice z dużym zaangażowaniem śledzą ciekawe starcia, które mają miejsce w lidze II Liga - East. Utalentowane futbolowe drużyny i zawodnicy tacy jak m.in. D. Nakrosius K. Iwao nieustannie sprawiają własnym stałym entuzjastom futbolu emocje sięgające zenitu. Zdarzają się brutalne sytuacje na faul kończące się niejednokrotnie czerwoną kartką, wspaniałe asysty oraz gole zapewniające niesamowite wrażenia z meczu. Wspaniałe potyczki pomiędzy drużynami piłkarskimi okazują się zaciekłe, nie często okazuje się, że widowiska przynudzają. Dlatego więc warto przeglądać mecze futbolowe pasjonującej ligi II Liga - East i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i przeglądać zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich. Udział takich zespołów jak Garbarnia Kraków i Wigry Suwałki w lidze II Liga - East gwarantuje super emocje i sprawia, że futbol to rywalizacja na najwyższym poziomie. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie "live" tych doświadczonych piłkarzy i spektakularnej walki pomiędzy nimi na widowiskowym stadionie, Stadion Garbarni przy ul. Barskiej.