Spotkanie Garbarnia Kraków vs Pogoń Siedlce, wynik końcowy 3-2

W dniu 2022-07-31 14:00 na obiekcie sportowym Stadion Garbarni przy ul. Barskiej rozegrał się mecz ligi II Liga kolejki Regular Season - 3. Zmierzyły się Garbarnia Kraków i Pogoń Siedlce.

Po pierwszej połowie spotkania między Garbarnia Kraków i Pogoń Siedlce wynik wynosił 3-1. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 3-2.

 

Gole strzelali: A. Zak 7' 1-0 D. Nowak 15' 1-1 P. Mularczyk 24' 2-1 P. Mularczyk 37' 3-1 C. Bujalski 66' 3-2

Żółte kartki Garbarnia Kraków: M. Bartkow 27' P. Mularczyk 53' K. Dziedzic 70'

Żółte kartki Pogoń Siedlce: D. Szuprytowski 23' Marcinho 42' M. Piotrowski 45' D. Nowak 55'

Czerwone kartki Garbarnia Kraków:

Czerwone kartki Pogoń Siedlce:

Sędzią głównym tego spotkania był . Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu Garbarnia Kraków stawi czoła Stomil Olsztyn, następne spotkania z drużynami Śląsk Wrocław II i Znicz Pruszków. Kolejno natomiast Pogoń Siedlce podejmie Olimpia Elbląg. Następne mecze zagra z drużynami Górnik Polkowice i Motor Lublin.

W dzisiejszych czasach liczni fani piłki nożnej śledzą bardzo fascynujące starcia ligi II Liga. Mocne drużyny futbolowe z ligi i zawodnicy tacy jak przykładowo M. Bartkow D. Szuprytowski systematycznie gwarantują kapitalnym entuzjastom futbolu mnóstwo niezapomnianych wrażeń. Zdarzają się przepiękne sytuacje podbramkowe oraz asysty, brutalne sytuacje na faul kończące się wielokrotnie czerwoną kartką zapewniające pikanterii całemu widowisku. Walki między drużynami futbolowymi są bardzo zażarte, bardzo rzadko zdarza się definitywnie, iż są to potyczki usypiające. Zachęcamy każdego z kibiców, żeby oglądać wydarzenia piłkarskiej wyjątkowej ligi II Liga i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i śledzić zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych. Uczestnictwo takich popularnych zespołów jak Garbarnia Kraków i Pogoń Siedlce z ligi II Liga zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie live tych wybitnych sportowców i ich zmagań na wspaniałym stadionie, Stadion Garbarni przy ul. Barskiej.