Mecz pomiędzy Stomil Olsztyn i Garbarnia Kraków na stadionie Stadion OSiR dnia 2022-08-06 15:00 - wynik 2-2

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego pomiędzy Stomil Olsztyn a Garbarnia Kraków wynik wynosił 1-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2-2.

W dniu 2022-08-06 15:00 na stadionie Stadion OSiR rozegrał się znakomity mecz piłkarski ligi II Liga - East kolejki 4. Na przeciw siebie stanęły Stomil Olsztyn i Garbarnia Kraków.

Gole strzelali: J. Karbownik 11' 0-1 M. Karlikowski 21' 1-1 J. Tecław 54' 1-2 J. Tecław 87' 2-2

Żółte kartki Stomil Olsztyn:

Żółte kartki Garbarnia Kraków:

Czerwone kartki Stomil Olsztyn: L. Kuban 45'

Czerwone kartki Garbarnia Kraków:

Główny sędzia spotkania - K. Arys. Pomagało mu 3 utalentowanych sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Stomil Olsztyn stanie naprzeciw Olimpia Elbląg, następne spotkania z drużynami Górnik Polkowice i Motor Lublin. Kolejno natomiast Garbarnia Kraków z Śląsk Wrocław II. Następne mecze zagra z drużynami Znicz Pruszków i Lech Poznań II.

Liczni kibice śledzą pasjonujące potyczki ligi II Liga - East. Interesujące piłkarskie drużyny z ligi i piłkarze tacy jak raz za razem gwarantują kapitalnym sympatykom mnóstwo pozytywnych emocji. Interesujące zmagania pomiędzy drużynami ligowymi zdarzają się bardzo zaciekłe, rzadko zdarza się definitywnie, że zmagania nas męczą. Bardzo często natrafiamy na wspaniałe asysty oraz bramki, ostre faule, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Serdecznie zachęcamy, aby śledzić spotkania piłkarskie emocjonującej ligi II Liga - East, być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych ligowych meczów piłkarskich. Stomil Olsztyn i Garbarnia Kraków oraz ich udział w lidze II Liga - East gwarantuje super emocje i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie "live" tych uzdolnionych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na widowiskowym stadionie jak Stadion OSiR.