Mecz Garbarnia Kraków kontra Motor Lublin, wynik 2-2

Dnia 2022-07-17 11:00 na obiekcie sportowym Stadion Garbarni przy ul. Barskiej rozegrał się mecz futbolowy ligi II Liga - East kolejki 1. Zmierzyły się ze sobą Garbarnia Kraków i Motor Lublin.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego między Garbarnia Kraków a Motor Lublin wynik wynosił 1-2. Końcowy wynik spotkania to 2-2.

 

Gole strzelali: D. Nakrošius 9' 0-1 A. Żak 28' 1-1 P. Ceglarz 32' 1-2 A. Żak 67' 2-2

Żółte kartki Garbarnia Kraków: M. Kardas 31' K. Kuczak 76' A. Zak 89'

Żółte kartki Motor Lublin: J. Staszak 20' M. Zebrakowski 48' J. Staszak 74' P. Kusinski 86'

Czerwone kartki Garbarnia Kraków:

Czerwone kartki Motor Lublin: J. Staszak 74'

Sędzią głównym tego spotkania był D. Gawęcki. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Garbarnia Kraków stanie naprzeciw Zagłębie Lubin II, następne spotkania z drużynami Kotwica Kołobrzeg i Polonia Warszawa. Kolejno natomiast Motor Lublin z Siarka Tarnobrzeg. Następne mecze zagra z drużynami Radunia Stężyca i Kotwica Kołobrzeg.

Wierni kibice piłki nożnej z entuzjazmem śledzą poczynania ligi II Liga - East. Składające się z zdolnych graczy zespoły futbolowe i zawodnicy tacy jak przykładowo M. Kardas J. Staszak wielokrotnie zagwarantowały wspaniałym fanom mnóstwo pozytywnych wrażeń. Potyczki między graczami ligowymi bywają zagorzałe, nie często zdarza się, że są to spotkania mało interesujące. Stale trafiamy na ostre faule zakończone niejednokrotnie pokazaniem czerwonego kartonika, efektowne sytuacje podbramkowe i asysty, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Serdecznie zachęcamy, aby śledzić zapowiedzi nadchodzących ligowych zmagań futbolowych,przeglądać spotkania sportowe pasjonującej ligi II Liga - East i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach. Garbarnia Kraków oraz Motor Lublin jak ich udział w lidze II Liga - East zapewnia super wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie "live" tych utalentowanych sportowców oraz ich zmagań na widowiskowym stadionie jak Stadion Garbarni przy ul. Barskiej.