Dnia 2023-03-11 14:00 na obiekcie Stadion Oporowska miał miejsce mecz Śląsk Wrocław II - Garbarnia Kraków - wynik 2-3

Dnia 2023-03-11 14:00 na stadionie Stadion Oporowska rozegrał się mecz ligi II Liga - East kolejki 22. Na przeciw siebie stanęły Śląsk Wrocław II i Garbarnia Kraków.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Śląsk Wrocław II a Garbarnia Kraków wynik wynosił 2-1. Końcowy wynik meczu to 2-3.

Gole strzelali: P. Bargiel 27' 1-0 P. Szwedzik 31' 2-0 P. Mularczyk 42' 2-1 J. Karbownik 66' 2-2 B. Mruk 69' 2-3

Żółte kartki Śląsk Wrocław II: P. Bargiel 4' J. Jezierski 19' L. Gerstenstein 50' O. Wypart 59' D. Matuszewski 85' H. Muszynski 90'

Żółte kartki Garbarnia Kraków: 25' D. Nakrosius 37' T. Tymosiak 63'

Czerwone kartki Śląsk Wrocław II:

Czerwone kartki Garbarnia Kraków:

Główny arbiter meczu - . Asystowało mu 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Śląsk Wrocław II zmierzy się już z Olimpia Elbląg, następne spotkania z drużynami Górnik Polkowice i Motor Lublin a Garbarnia Kraków podejmie Znicz Pruszków. Następne mecze zagra z drużynami Lech Poznań II i Wisła Puławy.

Coraz częściej zauważamy, iż mnóstwo kibiców z entuzjazmem śledzi niezwykle fascynujące potyczki, które dotyczą ligi II Liga - East. Uzdolnione drużyny piłkarskie z ligi i zawodnicy jak P. Bargiel raz za razem gwarantują wyśmienitym entuzjastom futbolu wiele przeżyć. Cieszące oko zmagania pomiędzy piłkarzami bywają nader zażarte, nie często okazuje się jednoznacznie, iż są to zmagania nie warte uwagi. Zdarzają się ostre faule kończące się czerwonym kartonikiem, wyjątkowe sytuacje podbramkowe czy asysty, które dodają smaczku całemu widowisku. Z tego powodu warto przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich oraz śledzić spotkania piłkarskiej emocjonującej ligi II Liga - East i być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. Śląsk Wrocław II oraz Garbarnia Kraków i ich udział w II Liga - East gwarantuje wspaniałe emocje oraz sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wszechstronnych sportowców oraz ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Stadion Oporowska.