Na obiekcie Gminny Stadion Sportowy miał miejsce mecz między Radunia Stężyca i Garbarnia Kraków - wynik końcowy 0-2

 

Po pierwszej połowie spotkania między Radunia Stężyca a Garbarnia Kraków wynik to 0-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-2.

Dnia 2023-04-22 15:00 na stadionie Gminny Stadion Sportowy rozegrał się interesujący mecz ligi II Liga - East kolejki 28. Na przeciw siebie stanęły Radunia Stężyca i Garbarnia Kraków.

Gole strzelali: D. Nakrosius 31' 0-1 T. Tymosiak 90' 0-2

Żółte kartki Radunia Stężyca: W. Jakubik 12' S. Nowicki 18' M. Dampc 74' D. Prikhna 85'

Żółte kartki Garbarnia Kraków: K. Dziedzic 68' C. Polak 79'

Czerwone kartki Radunia Stężyca:

Czerwone kartki Garbarnia Kraków:

Sędzią głównym tego spotkania był . Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu Radunia Stężyca stawi czoła Olimpia Elbląg, następne spotkania z drużynami Górnik Polkowice i Motor Lublin. Kolejno natomiast Garbarnia Kraków z Kotwica Kołobrzeg. Następne mecze zagra z drużynami Zagłębie Lubin II i Polonia Warszawa.

W dobie dzisiejszych czasów liczni kibice śledzą pasjonujące starcia, które tyczą się ligi II Liga - East. Utalentowane drużyny futbolowe i piłkarze tacy jak m.in. W. Jakubik K. Dziedzic nierzadko zaserwowały swoim wiernym miłośnikom mnóstwo emocji. Zmagania między piłkarzami z ligi zdarzają się bardzo zażarte, niezwykle rzadko zdarza się jednoznacznie, że są to potyczki mało interesujące. Zdarzają się bezlitosne sytuacje z faulem kończące się żółtym kartonikiem, zapadające w pamięć asysty czy gole zapewniające niesamowitych emocji z oglądanego meczu. Zachęcamy każdego z fanów, żeby przeglądać codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych, oglądać spotkania piłkarskiej wyjątkowej ligi II Liga - East i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach. Udział takich zespołów jak Radunia Stężyca i Garbarnia Kraków w lidze II Liga - East gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wszechstronnych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na wyjątkowym stadionie, Gminny Stadion Sportowy.