Spotkanie Zagłębie Lubin II kontra Garbarnia Kraków na stadionie Stadion Zagłębia Lubin: 1-0

W dniu 2023-05-06 10:00 na obiekcie sportowym Stadion Zagłębia Lubin rozegrał się interesujący mecz ligi II Liga - East kolejki 30 pomiędzy Zagłębie Lubin II a Garbarnia Kraków.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego między Zagłębie Lubin II oraz Garbarnia Kraków wynik wynosił 1-0. Końcowy wynik spotkania to 1-0.

Gole strzelali: D. Pakulski 26' 1-0

Żółte kartki Zagłębie Lubin II: F. Kocaba 62' D. Pakulski 77' O. Slawinski 90' K. Bieszczad 90'

Żółte kartki Garbarnia Kraków: D. Nakrosius 9' M. Bartkow 21' J. Karbownik 56' T. Tymosiak 58' P. Mularczyk 71'

Czerwone kartki Zagłębie Lubin II:

Czerwone kartki Garbarnia Kraków:

Sędzią głównym tego spotkania był P. Horożaniecki. Pomagało mu 3 sędziów. W kolejnym meczu Zagłębie Lubin II stawi czoła Olimpia Elbląg, następne spotkania z drużynami Górnik Polkowice i Motor Lublin. Kolejno natomiast Garbarnia Kraków zmierzy się z Polonia Warszawa. Następne mecze zagra z drużynami Jastrzębie i Olimpia Elbląg.

Coraz częściej liczni kibice śledzą niezwykle fascynujące potyczki ligi II Liga - East. Interesujące drużyny piłkarskie z tejże ligi i zawodnicy tacy jak F. Kocaba D. Nakrosius nieustannie serwują wyśmienitym miłośnikom wiele wrażeń. Zdarzają się ostre sytuacje z faulem zakończone żółtym kartonikiem, niezwykłe asysty czy gole, które dodają niesamowitych emocji z oglądanego meczu. Zapadające w pamięć potyczki między zawodnikami okazują się bardzo zagorzałe, niezwykle rzadko zdarza się definitywnie, że są to spotkania mało interesujące. Serdecznie zachęcamy każdego z fanów, żeby być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań, śledzić mecze piłkarskie znakomitej ligi II Liga - East i śledzić codziennie zapowiedzi nadchodzących ligowych potyczek piłkarskich. Zagłębie Lubin II oraz Garbarnia Kraków i ich udział w II Liga - East zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie live tych doświadczonych sportowców oraz widowiskowej walki między nimi na wspaniałym stadionie, Stadion Zagłębia Lubin.