Mecz Jastrzębie kontra Garbarnia Kraków, wynik końcowy 3-1

Jastrzębie kontra Garbarnia Kraków, wynik końcowy 3-1.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Jastrzębie oraz Garbarnia Kraków zakończyła się wynikiem 3-0. Końcowy wynik spotkania to 3-1.

W dniu 2023-05-19 15:30 na stadionie Stadion Miejski odbył się interesujący mecz ligi II Liga - East kolejki 32. Na przeciw siebie stanęły Jastrzębie oraz Garbarnia Kraków.

Gole strzelali: D. Stanclik 31' 1-0 D. Stanclik 42' 2-0 Y. Zakharchenko 45' 3-0 M. Assinor 64' 3-1

Żółte kartki Jastrzębie: D. Szymczak 6' K. Zych 38' R. Vaz 59'

Żółte kartki Garbarnia Kraków: M. Bartkow 25' K. Handzlik 71' C. Polak 77' B. Mruk 89'

Czerwone kartki Jastrzębie:

Czerwone kartki Garbarnia Kraków:

Główny sędzia spotkania - S. Tarnowski. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu drużyna Jastrzębie zmierzy się już z Lech Poznań II, następne spotkania z drużynami Olimpia Elbląg oraz Olimpia Elbląg natomiast Garbarnia Kraków z Górnik Polkowice. Następne mecze zagra z drużynami oraz .

W dobie dzisiejszych czasów liczna grupa fanów futbolu z zapałem śledzi potyczki, które odbywają się w lidze II Liga - East. Utalentowane drużyny futbolowe z ligi oraz zawodnicy tacy jak D. Szymczak M. Bartkow nieraz zaserwowały wspaniałym sympatykom mnóstwo przeżyć. Nieustannie obserwujemy widowiskowe bramki czy asysty, nieprzepisowe faule zakończone czerwonym kartonikiem, które zapewniają wyjątkowe przeżycia oraz przyjemność z meczu. Potyczki pomiędzy zawodnikami bywają bezkompromisowe, rzadko bywa, iż są to spotkania statyczne. To też warto śledzić wszelkie zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych, oglądać mecze futbolowe emocjonującej ligi II Liga - East oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów. Udział takich znanych drużyn jak Jastrzębie oraz Garbarnia Kraków w lidze II Liga - East gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie na żywo tych wybitnych sportowców oraz ich zmagań na tak wspaniałym stadionie jak Stadion Miejski.