Spotkanie Olimpia Elbląg - Garbarnia Kraków dnia 2023-05-27 16:00 na stadionie Stadion Miejski: wynik 3-2

Olimpia Elbląg - Garbarnia Kraków wynik 3-2.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego między Olimpia Elbląg a Garbarnia Kraków wynik wynosił 1-2. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 3-2.

W dniu 2023-05-27 16:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski rozegrał się mecz ligi II Liga - East kolejki 33 pomiędzy Olimpia Elbląg a Garbarnia Kraków.

Gole strzelali: P. Warczak 3' 0-1 P. Warczak 12' 0-2 M. Stefaniak 42' 1-2 M. Gabrych 56' 2-2 M. Famulak 90' 3-2

Żółte kartki Olimpia Elbląg: D. Danilczyk 77'

Żółte kartki Garbarnia Kraków: G. Marszalik 23' C. Polak 30' D. Nakrosius 57' D. Gadek 65'

Czerwone kartki Olimpia Elbląg:

Czerwone kartki Garbarnia Kraków:

Sędzią głównym tego spotkania był Ł. Ostrowski. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu Olimpia Elbląg stawi czoła Jastrzębie, następne spotkania z drużynami Górnik Polkowice oraz natomiast Garbarnia Kraków podejmie . Następne mecze zagra z drużynami oraz .

Coraz częściej zauważamy, że oddani kibice z dużym zaangażowaniem śledzą bardzo ciekawe poczynania, które mają miejsce w lidze II Liga - East. Mocne drużyny piłkarskie oraz piłkarze jak D. Danilczyk G. Marszalik niejednokrotnie zapewniły swoim sympatykom wiele pozytywnych emocji. Obserwujemy idealne bramki i asysty, brutalne faule zakończone żółtym kartonikiem dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Zapadające w pamięć potyczki między zawodnikami są zażarte, nie często zdarza się, że są to zmagania nużące. Gorąco zachęcamy każdego fana futbolu, żeby śledzić spotkania sportowe znanej ligi II Liga - East, być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań oraz przeglądać codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych potyczek piłkarskich. Olimpia Elbląg i Garbarnia Kraków i ich udział w lidze II Liga - East gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie na żywo tych wybitnych sportowców i widowiskowej walki między nimi na widowiskowym stadionie, Stadion Miejski.