Na stadionie Stadion Miejski Chojnice odbyło się spotkanie pomiędzy Chojniczanka Chojnice i Polonia Bytom: wynik końcowy 1-4

Dramatyczne zwroty akcji na Stadionie Miejskim w Chojnicach zdefiniowały rywalizację między Chojniczanką Chojnice a Polonią Bytom, gdzie goście triumfowali z wynikiem 4-1. To sobotnie starcie, rozegrane 11 maja, stanowiło kluczowy moment w 32 kolejce II Ligi - Wschód. Po pierwszej połowie, która zakończyła się minimalnym prowadzeniem Polonii, druga połowa przyniosła lawinę goli, które zdecydowanie przechyliły szalę zwycięstwa na stronę bytomskiej drużyny.

Relacja z meczu: Chojniczanka Chojnice - Polonia Bytom

Dziś na Stadionie Miejskim w Chojnicach odbył się mecz pomiędzy miejscową Chojniczanką a Polonią z Bytomia. Spotkanie to było częścią 32. kolejki II Ligi - East. Sędzią głównym tego starcia był R. Rzucidło.

Pierwsza połowa nie obfitowała w wiele bramek, jednak to goście z Polonii zdołali otworzyć wynik. T. Gajda strzelił gola w 42. minucie, dając swojej drużynie prowadzenie 0-1 na przerwę.

W drugiej połowie Polonia Bytom kontynuowała swoją skuteczną grę. K. Andrzejczak trafił do siatki w 57. minucie, podnosząc prowadzenie gości na 0-2. L. Zieliński zwiększył przewagę w 61. minucie, a F. Żagiel zdobył czwartego gola dla Polonii w 78. minucie, ustalając wynik na 0-4.

Mimo wysokiej straty, Chojniczanka nie poddała się. H. Vitalucci zdobył honorowego gola dla gospodarzy w 85. minucie, ustalając ostateczny wynik meczu na 1-4 dla gości.

Chojniczanka Chojnice zebrała w tym meczu sporo żółtych kartek: J. Golinski już w 33. minucie, D. Banach w 53. minucie oraz V. Sabala w 72. minucie. Z kolei w zespole Polonii kartki obejrzał L. Zielinski (40'), K. Wojtyra (67') oraz D. Konieczny (87').

Następne mecze dla Chojniczanki to starcia z Pogonią Siedlce, Olimpią Elbląg i ponownie Olimpią Elbląg. Polonia Bytom zmierzy się natomiast z Lechem Poznań II.