Spotkanie pomiędzy Sandecja Nowy Sącz i Polonia Bytom zakończone wynikiem 3-2 na obiekcie Stadion Garbarni przy ul. Barskiej dnia 2023-10-21 12:00

W emocjonującym meczu II Ligi - East drużyny Sandecja Nowy Sącz oraz Polonia Bytom zmierzyły się na Stadionie Garbarni przy ul. Barskiej. Spotkanie, które odbyło się w kolejce 14, dostarczyło kibicom wielu emocji. Wynik końcowy to 3-2 na korzyść Sandecji Nowy Sącz, którzy zdołali pokonać rywala po zaciętej walce. Już na przerwę obie drużyny schodziły z wynikiem 1-1, co wskazywało na niezwykle wyrównane spotkanie. W trakcie dogrywki ani karnych nie było rozstrzygnięcia, a ostateczne zwycięstwo przypadło gospodarzom. Całe starcie było sędziowane przez osoby odpowiedzialne za bezstronny przebieg meczu.

Mecz pomiędzy drużynami Sandecja Nowy Sącz a Polonia Bytom zakończył się emocjonującą wygraną gospodarzy

W sobotę, 21 października 2023 roku na stadionie Garbarni przy ul. Barskiej odbył się bardzo ważny mecz w ramach 14. kolejki II Ligi - East. Drużyna Sandecji Nowy Sącz podejmowała tam zespół Polonii Bytom. Mecz ten przyciągnął wielu kibiców, którzy wyczekiwali emocji i widowiska na boisku.

Od samego początku spotkania atmosfera na stadionie była gorąca. Kibice obu drużyn nie szczędzili okrzyków wsparcia dla swoich ulubieńców. Zarówno piłkarze Sandecji, jak i Polonii, rozpoczęli mecz z determinacją i chęcią zwycięstwa.

Zacięta walka na boisku

Po świetnej akcji J. Wróbla w 24. minucie meczu piłkarz Sandecji, L. Zieliński, wprowadził swoją drużynę na prowadzenie. Jednak Polonia Bytom szybko odpowiedziała bramką, którą zdobył J. Wróbel w 37. minucie. Wynik na przerwę ustalił się więc na remisowym 1-1, co tylko podgrzewało atmosferę na stadionie.

Decydujący gol w drugiej połowie

Po przerwie obie drużyny kontynuowały zaciętą walkę na boisku. W 55. minucie R. Václavik strzałem głową wpakował piłkę do bramki Polonii, dając Sandecji prowadzenie 2-1. Kibice gospodarzy oszaleli z radości, a atmosfera na stadionie była niesamowita.

Przewaga Sandecji nie trwała jednak długo. W 67. minucie K. Sobczak ustalił wynik na 3-1, zdobywając trzecią bramkę dla swojego zespołu. Wydawało się, że gospodarze mają mecz pod kontrolą, ale Polonia Bytom nie poddawała się.

Drużyna gości odniosła sukces w 76. minucie, gdy D. Wolny strzałem z dystansu pokonał bramkarza Sandecji i zdobył drugą bramkę dla Polonii. Wynik 3-2 wprowadził napięcie na boisku, a kibice obu drużyn trzymali kciuki za swoje zespoły.

Emocje i kartki

Mecz był nie tylko pełen emocji związanych z bramkami, ale również z reakcjami piłkarzy i decyzjami sędziów. Na boisku widzieliśmy wiele fauli, które skutkowały żółtymi kartkami dla obu drużyn.

W drużynie gospodarzy kartki żółte otrzymali: R. Golebiowski w 13. minucie, K. Sobczak w 31. minucie, T. Kolbon w 75. minucie, M. Rutkowski w 75. minucie, T. Nawotka w 79. minucie oraz P. Sokol w 82. minucie.

Drużyna Polonii Bytom również musiała zmierzyć się z kartkami żółtymi. D. Scislak otrzymał kartkę w 44. minucie, T. Gajda w 45. minucie, a K. Andrzejczak w 86. minucie. P. Stefanski otrzymał kartkę w 88. minucie.

Kartki czerwone na tym meczu nie zostały wyciągnięte przez sędziego.

Zwycięstwo Sandecji i kolejne wyzwania

Mecz sędziował , który starał się utrzymać kontrolę nad zaciętym spotkaniem. Jego decyzje wzbudzały kontrowersje zarówno pośród zawodników, jak i kibiców.

W ostatecznym rozrachunku to Sandecja Nowy Sącz cieszyła się z wygranej 3-2. Wspaniałe występy piłkarzy i emocjonujące widowisko dostarczyły kibicom niezapomnianych chwil. Następne mecze dla Sandecji to konfrontacje z Olimpią Elbląg, Lechem Poznań II oraz Kotwicą Kołobrzeg. Polonia Bytom zmierzy się kolejno z Chojniczanką Chojnice, Olimpią Elbląg oraz Arką Gdynia.