Dnia 2021-10-03 11:00 odbyło się spotkanie między Lech Poznań II oraz Garbarnia Kraków zakończone wynikiem 1-1

W dniu 2021-10-03 11:00 na obiekcie sportowym Stadion Amiki Wronki rozegrał się emocjonujący mecz ligi II Liga - East kolejki 11 pomiędzy Lech Poznań II a Garbarnia Kraków.

Po pierwszej połowie meczu między Lech Poznań II i Garbarnia Kraków wynik wynosił . Końcowy wynik meczu to 1-1.

Gole strzelali: M. Feliks 86' 0-1 J. Banach 90' 1-1

Żółte kartki Lech Poznań II: D. Koltanski 11' K. Palacz 59'

Żółte kartki Garbarnia Kraków:

Czerwone kartki Lech Poznań II:

Czerwone kartki Garbarnia Kraków:

Główny arbiter meczu to . Asystowało mu trzech utalentowanych sędziów. W kolejnym spotkaniu Lech Poznań II zmierzy się już z Pogoń Grod. Mazowiecki, następne spotkania z drużynami Chojniczanka Chojnice oraz Kalisz natomiast Garbarnia Kraków z Olimpia Elbląg. Następne mecze zagra z drużynami Pogoń Grod. Mazowiecki oraz Chojniczanka Chojnice.

Liczni kibice śledzą potyczki ligi II Liga - East. Ciekawe zespoły piłkarskie oraz piłkarze tacy jak m.in. D. Koltanski stale serwują własnym wiernym entuzjastom futbolu mnóstwo wrażeń. Zmagania między zawodnikami bywają bardzo zagorzałe, niezwykle rzadko zdarza się jednoznacznie, że są to mecze nie warte uwagi. Nieprzerwanie obserwujemy przechodzące do historii bramki czy asysty, ostre sytuacje z faulem dodające smaczku całemu widowisku. Gorąco zachęcamy każdego z kibiców, aby śledzić każdego dnia zapowiedzi nadchodzących wspaniałych potyczek piłkarskich, być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań oraz śledzić wydarzenia piłkarskiej ligi II Liga - East. Lech Poznań II i Garbarnia Kraków jak ich udział w lidze II Liga - East zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, że futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie live tych wybitnych piłkarzy i ich zmagań na widowiskowym stadionie jak Stadion Amiki Wronki.