Dnia 2024-03-17 11:00 odbył się mecz Pogoń Siedlce vs Polonia Bytom zakończony wynikiem 3-3

Wczorajszy mecz pomiędzy drużynami Pogoń Siedlce i Polonia Bytom w ramach 24. kolejki II Ligi - East na Stadionie ROSRRiT zakończył się remisem 3-3. Choć wynik na przerwę wskazywał na wyraźne prowadzenie Polonii Bytom 3-0, ostatecznie obie drużyny podzieliły się punktami po widowiskowej drugiej połowie. Spotkanie to nie pozostawiło nikogo obojętnym z uwagi na emocje towarzyszące każdemu z golów zdobytych w tym starciu.

Relacja z przebiegu meczu Pogoń Siedlce - Polonia Bytom

Mecz rozpoczął się o godzinie 11:00 na stadionie ROSRRiT w Siedlcach. Atmosfera na trybunach była gęsta od napięcia i oczekiwań, gdyż obie drużyny postawiły wysoko poprzeczkę. Gospodarze, Pogoń Siedlce, podejmowali dzielnych gości z Polonii Bytom w ramach 24. kolejki II Ligi - East.

Pierwsza połowa rozpoczęła się w zażartej rywalizacji, jednak to goście szybko wzięli sprawy w swoje ręce. Już w 6. minucie D. Scislak strzelił gola, otwierając wynik na korzyść Polonii Bytom. Kolejne trafienie dla gości to zasługa K. Wojtyry, który dwukrotnie umieścił piłkę w siatce w 26. i 31. minucie, ustalając wynik do przerwy na 0-3.

Druga połowa to prawdziwa odmiana dla gospodarzy. C. Demianiuk zdobył bramkę dla Pogoni w 61. minucie, rozpoczynając ich niesamowitą odrodzenie. D. Nowak kontynuował ich marsz do odrobienia strat, strzelając dwie bramki kolejno w 71. i 78. minucie, doprowadzając do niesamowitego remisu 3-3!

Emocje na stadionie sięgały zenitu, gdyż Pogoń Siedlce zdołała odwrócić losy meczu po fatalnej pierwszej połowie. Obie drużyny walczyły do samego końca, co przełożyło się na wynik. Mecz zakończył się remisem 3-3, pozostawiając kibiców w osłupieniu po takiej niesamowitej huśtawce emocji.

Mecz nie obył się bez kartek. Żółte kartki otrzymali: M. Karwot, D. Szuprytowski oraz D. Nowak z Pogoni, a także M. Bedronka, M. Szmigiel, L. Zielinski, M. Cichocki oraz K. Andrzejczak z Polonii Bytom. Czerwonych kartek nie było.

Kolejne wyzwania czekają obie drużyny, gdyż Pogoń Siedlce zmierzy się z Olimpią Elbląg, Lechem Poznań II oraz Kotwicą Kołobrzeg, natomiast Polonia Bytom stanie do pojedynków z Wisłą Puławy, ŁKS-em Łódź II oraz Stalą Stalowa Wola. Po takim emocjonującym meczu, kibice z niecierpliwością oczekują na kolejne starcia swoich ulubionych zespołów.