Mecz pomiędzy Polonia Bytom oraz SKRA Częstochowa zakończony wynikiem 2-2 na stadionie Stadion Polonii Bytom dnia 2024-02-17 14:00

W ostatniej kolejce II Ligi - East doszło do emocjonującego starcia pomiędzy drużynami Polonii Bytom i SKRY Częstochowa. Mecz, który odbył się 17 lutego o godzinie 14:00 na Stadionie Polonii Bytom, zakończył się remisem 2-2. Zarówno wynik na przerwę (1-1), jak i końcowy rezultat sprawiły, że kibice nie mogli oderwać wzroku od boiska.

Relacja z przebiegu meczu Polonia Bytom - SKRA Częstochowa

Dziś na stadionie Polonii Bytom odbyło się spotkanie pomiędzy miejscową drużyną a SKRĄ Częstochowa. Mecz zakończył się remisem 2-2 po emocjonującej rywalizacji. Publiczność zgromadzona na trybunach była świadkiem wielu zwrotów akcji oraz doskonałych występów zawodników obu ekip.

W pierwszej połowie inicjatywę przejęli gospodarze, co zaowocowało bramką zdobytą przez T. Gajdę w 24. minucie. Jednak goście szybko odpowiedzieli, a w 42. minucie M. Mas wyrównał stan meczu na 1-1.

Po przerwie emocje nie opadały. W 64. minucie K. Andrzejczak ponownie wpisał się na listę strzelców, dając prowadzenie Polonii Bytom. W końcówce spotkania SKRA nie poddała się i dzięki bramce M. Masa w doliczonym czasie gry, mecz zakończył się remisem 2-2.

Obie drużyny zaprezentowały wysoki poziom futbolu, walcząc o każdą piłkę. Zarówno Polonia Bytom, jak i SKRA Częstochowa mogą być zadowolone z dzisiejszego występu, choć pewnie obie ekipy liczyły na pełną pulę punktów.

Spotkanie nie obyło się bez kartek. Gospodarze otrzymali trzy żółte kartki - F. Zagiel, M. Szmigiel i S. Jopek, natomiast goście zostali ukarani jedną żółtą kartką dla M. Labojko. Czerwonych kartek w tym meczu nie odnotowano.

Następne mecze obu zespołów zapowiadają się równie interesująco. Polonia Bytom zmierzy się kolejno z Radunią Stężyca, Zagłębiem Lubin II i Jastrzębiem, natomiast SKRA Częstochowa będzie rywalizować z Olimpią Elbląg, Lechem Poznań II oraz Kotwicą Kołobrzeg. Fani obu drużyn mogą być pewni, że czekają ich kolejne emocjonujące widowiska na boisku.