Polonia Bytom kontra Olimpia Elbląg, wynik meczu - 2-1

W meczu 16. kolejki II Ligi - East drużyna Polonii Bytom podejmowała Olimpię Elbląg na Stadionie im. Edwarda Szymkowiaka. Spotkanie to dostarczyło emocji do samego końca, a ostatecznie zwycięstwo przypadło gospodarzom, którzy pokonali rywali 2-1. Mecz był pełen napięcia, a obie drużyny zaoferowały widowisko na wysokim poziomie. Po pierwszej połowie wynik był remisowy 1-1, jednak w drugiej części gry to Polonia Bytom zdobyła kolejnego gola, zapewniając sobie cenne trzy punkty. Sędzią tego spotkania był R. Marciniak.

Relacja z meczu: Polonia Bytom vs Olimpia Elbląg

Mecz rozgrywany na Stadionie im. Edwarda Szymkowiaka w ramach 16. kolejki II Ligi - East zapowiadał się jako emocjonujące starcie pomiędzy drużynami Polonii Bytom i Olimpii Elbląg.

Spotkanie zakończyło się wynikiem 2-1 na korzyść gospodarzy, jednakże emocje sięgały zenitu aż do ostatnich minut regulaminowego czasu gry.

Na otwarcie meczu to goście z Elbląga wyszli na prowadzenie. W 16. minucie M. Kuczałek zdobył gola, dając prowadzenie drużynie Olimpii Elbląg. Jednak gospodarze szybko odpowiedzieli. W 45. minucie D. Wolny wyrównał stan meczu, ustalając wynik na 1-1 tuż przed przerwą.

Drugą połowę obie drużyny rozpoczęły z determinacją, starając się zdobyć gola na przewagę. Mecz był pełen napięcia i zaciętych pojedynków na boisku. W końcówce regulaminowego czasu gry, kiedy wszystko wskazywało na remis, L. Zieliński strzelił bramkę na wagę zwycięstwa dla Polonii Bytom, ustalając wynik meczu na 2-1.

W trakcie meczu zawodnicy obu drużyn otrzymali żółte kartki za faule i przewinienia, jednak nie było żadnych czerwonych kartek.

Sędzią głównym spotkania był R. Marciniak, który skutecznie nadzorował przebieg meczu.

Następne mecze dla Polonii Bytom to starcia z zespołami Arki Gdynia, Lecha Poznań II oraz Kotwicy Kołobrzeg. Natomiast Olimpia Elbląg zmierzy się z drużynami Chojniczanki Chojnice, Lecha Poznań II oraz Kotwicy Kołobrzeg.