Dnia 2024-04-12 18:00 miał miejsce mecz pomiędzy Stomil Olsztyn i Polonia Bytom: 0-1

W ostatniej kolejce II Ligi - East doszło do starcia pomiędzy drużynami Stomil Olsztyn i Polonia Bytom, które obie rywalizowały o punkty na boisku Stadionu OSiR. Mecz zakończył się minimalnym zwycięstwem Polonii Bytom 1-0, po bramce strzelonej jeszcze przed przerwą. Spotkanie to odbyło się 3 dni temu, 12 kwietnia 2024 roku o godzinie 18:00.

Relacja z meczu Stomil Olsztyn - Polonia Bytom

Ważne informacje

Mecz pomiędzy drużynami Stomil Olsztyn a Polonia Bytom odbył się na Stadionie OSiR w ramach 28. kolejki II Ligi - East. Sędzią głównym spotkania był A. Borowiak.

Wynik końcowy to 0-1, z bramką dla gości zdobytą przez K. Wojtyrę w 6. minucie meczu.

Do przerwy Polonia Bytom prowadziła 1-0, utrzymując swoją przewagę do ostatniego gwizdka arbitra.

Sprawozdanie z meczu

Zapowiadało się na emocjonujące starcie na Stadionie OSiR, gdzie Stomil Olsztyn podejmował Polonię Bytom. Kibice obu drużyn zgromadzeni na trybunach gorąco dopingowali swoich ulubieńców, tworząc niesamowitą atmosferę na stadionie.

Pierwsze minuty meczu były bardzo intensywne, a już w 6. minucie Polonia Bytom objęła prowadzenie po strzale K. Wojtyry, który wykorzystał świetne podanie od kolegi z drużyny.

Stomil Olsztyn starał się odrobić straty i narzucić swój styl gry, jednak skuteczna obrona gości uniemożliwiała im zdobycie bramki. Mimo starań gospodarzy, wynik do przerwy pozostał niezmieniony.

W drugiej połowie meczu obie drużyny walczyły zaciekle o każdą piłkę, co skutkowało wzmożonymi emocjami na boisku. Gospodarze starali się odkręcić wynik, co zaowocowało żółtymi kartkami dla I. Briknera oraz F. Szabaciuka z Stomilu Olsztyn.

Ostatecznie, mimo wysiłków Stomilu, to Polonia Bytom cieszyła się z trzech punktów po końcowym gwizdku sędziego. Drużyna gości utrzymała prowadzenie, a zawodnicy musieli się zadowolić porażką 0-1.

Spotkanie zakończyło się jednobramkowym zwycięstwem Polonii Bytom, która pokazała skuteczność i determinację. Gratulacje dla gości za wygraną!

Następne mecze dla Stomil Olsztyn to starcia z Olimpią Elbląg, Lechem Poznań II oraz Kotwicą Kołobrzeg. Natomiast Polonia Bytom zmierzy się z zespołami Kalisza, Hutnika Kraków oraz Sandecji Nowy Sącz.