Mecz Polonia Bytom - Radunia Stężyca zakończony wynikiem 2-1 dnia 2024-02-23 17:30

W miniony czwartek, 23 lutego br., na Stadionie Polonii Bytom odbył się zacięty mecz pomiędzy drużynami Polonii Bytom i Radunii Stężyca. Spotkanie to miało miejsce w ramach 21. kolejki II ligi - East. Po emocjonujących 90 minutach gry to gospodarze, Polonia Bytom, wyszli zwycięsko, pokonując rywali z Radunii Stężyca wynikiem 2-1. Już w pierwszej połowie Polonia objęła prowadzenie 1-0, utrzymując je do końcowego gwizdka sędziego. Z pewnością był to mecz, który zapadnie w pamięci kibiców obu drużyn.

Polonia Bytom 2-1 Radunia Stężyca: Rewelacyjne zwycięstwo gospodarzy

Mecz pomiędzy Polonią Bytom a Radunią Stężyca odbył się na stadionie Polonii Bytom w ramach 21. kolejki II Ligi - East. Pełne emocji starcie zakończyło się wynikiem 2-1 na korzyść gospodarzy.

Spotkanie rozpoczęło się dynamicznie, a już w 7. minucie K. Wojtyra otworzył wynik spotkania na korzyść Polonii Bytom, zdobywając pierwszego gola. Mimo starań gości, do przerwy wynik nie uległ zmianie i na tablicy świetlnej widniało 1-0 dla gospodarzy.

Po przerwie, w 50. minucie T. Gajda podwyższył prowadzenie Polonii na 2-0, co wzmocniło morale drużyny. Radunia Stężyca nie poddawała się i w 70. minucie M. Kuzimski zdobył bramkę zmniejszającą straty dla gości.

Mecz obfitował w liczne starcia i momenty napięcia, co potwierdzają liczne kartki pokazane przez sędziego K. Wójcika. Żółte kartki otrzymali m.in. B. Farbiszewski, L. Zielinski czy K. Wojtyra z Polonii oraz M. Kuzimski i T. Dejewski z Radunii.

Ostatecznie, mimo zażartej walki, żadna z drużyn nie zdołała zdobyć kolejnych bramek, a mecz zakończył się zwycięstwem Polonii Bytom 2-1. Emocjonujące starcie pozostawiło kibiców na najwyższych obrotach, obiecując kolejne emocje w najbliższych spotkaniach.

Następne mecze dla Polonii Bytom to starcia z Zagłębiem Lubin II, Jastrzębiem oraz Pogonią Siedlce, natomiast Radunia Stężyca zmierzy się z drużynami Olimpia Elbląg, Sandecja Nowy Sącz oraz Lech Poznań II.