Garbarnia Kraków kontra Lech Poznań II, wynik meczu 0-1

Garbarnia Kraków kontra Lech Poznań II wynik meczu 0-1.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego pomiędzy Garbarnia Kraków a Lech Poznań II wynik wynosił 0-1. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-1.

Dnia 2022-08-19 15:00 na obiekcie sportowym Stadion Garbarni przy ul. Barskiej odbył się mecz ligi II Liga - East kolejki 7. Zmierzyły się ze sobą Garbarnia Kraków i Lech Poznań II.

Gole strzelali: N. Paclawski 5' 0-1

Żółte kartki Garbarnia Kraków: A. Dziedzic 15' C. Polak 27' D. Gadek 90'

Żółte kartki Lech Poznań II: J. Zagorski 50' N. Paclawski 56' F. Wilak 60' K. Sanocki 90'

Czerwone kartki Garbarnia Kraków:

Czerwone kartki Lech Poznań II:

Sędzią głównym tego spotkania był . Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Garbarnia Kraków stanie naprzeciw Wisła Puławy, następne spotkania z drużynami Hutnik Kraków i Siarka Tarnobrzeg a Lech Poznań II z Olimpia Elbląg. Następne mecze zagra z drużynami Górnik Polkowice i Motor Lublin.

W dobie dzisiejszych czasów oddani fani piłki nożnej śledzą ekscytujące poczynania, które startują w lidze II Liga - East. Złożone z utalentowanych napastników i obrońców drużyny futbolowe z tej ligi i piłkarze jak A. Dziedzic J. Zagorski częstokroć zaserwowały wyśmienitym fanom wrażenia zapadające w pamięć. Zdarzają się wyjątkowe asysty i sytuacje podbramkowe, bezlitosne sytuacje na faul, które gwarantują pikanterii całemu widowisku. Przyciągające uwagę potyczki pomiędzy drużynami zdarzają się nader zajadłe, nie często okazuje się, że mecze nudzą. Z tego względu warto śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych emocjonujących potyczek piłkarskich, być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i śledzić spotkania piłkarskiej profesjonalnej ligi II Liga - East. Udział takich lubianych zespołów jak Garbarnia Kraków i Lech Poznań II w lidze II Liga - East zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie "live" tych utalentowanych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na tak wspaniałym stadionie, Stadion Garbarni przy ul. Barskiej.