Wisła Puławy kontra Polonia Bytom, wynik spotkania 0-0

Wisła Puławy kontra Polonia Bytom, wynik końcowy 0-0.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego między Wisła Puławy a Polonia Bytom wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik meczu to 0-0.

W dniu 2023-09-11 18:30 na stadionie Stadion MOSiR odbył się emocjonujący mecz ligi II Liga - East kolejki 8. Na przeciw siebie stanęły Wisła Puławy i Polonia Bytom.

Gole strzelali:

Żółte kartki Wisła Puławy: D. Koltanski 25' P. Skalecki 66'

Żółte kartki Polonia Bytom: E. Mirus 73' L. Zejdler 90'

Czerwone kartki Wisła Puławy:

Czerwone kartki Polonia Bytom: D. Wolny 36'

Sędzią głównym tego spotkania był R. Trochimiuk. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Wisła Puławy stanie naprzeciw Lech Poznań II, następne spotkania z drużynami Chrobry Głogów i Kotwica Kołobrzeg natomiast Polonia Bytom z Stal Stalowa Wola. Następne mecze zagra z drużynami Pogoń Szczecin II i Stomil Olsztyn.

Liczna grupa fanów z dużym zapałem śledzi interesujące potyczki ligi II Liga - East. Złożone z uzdolnionych obrońców/napastników piłkarskie zespoły z ligi i piłkarze tacy jak przykładowo D. Koltanski E. Mirus niejednokrotnie zaserwowały wyborowym entuzjastom futbolu wiele emocji. Wspaniałe zmagania między graczami z ligi bywają nieustępliwe, nie często bywa, że są to widowiska statyczne. Nieustannie zdarzają się idealnie wyliczone asysty czy sytuacje podbramkowe, nieczyste sytuacje z faulem, które zapewniają pikanterii całemu wydarzeniu. Zachęcamy, żeby przeglądać zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych, przeglądać spotkania piłkarskie profesjonalnej ligi II Liga - East i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów. Wisła Puławy oraz Polonia Bytom oraz ich udział w lidze II Liga - East gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych doświadczonych piłkarzy oraz spektakularnej walki między nimi na historycznym stadionie, Stadion MOSiR.