Spotkanie pomiędzy Garbarnia Kraków i Stomil Olsztyn zakończone wynikiem 1-1 na stadionie Stadion Garbarni przy ul. Barskiej dnia 2023-03-04 13:00

W dniu 2023-03-04 13:00 na obiekcie sportowym Stadion Garbarni przy ul. Barskiej odbył się mecz futbolowy ligi II Liga - East kolejki 21 pomiędzy Garbarnia Kraków a Stomil Olsztyn.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego pomiędzy Garbarnia Kraków oraz Stomil Olsztyn wynik to 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-1.

Gole strzelali: M. Spychała 53' 0-1 M. Assinor 76' 1-1

Żółte kartki Garbarnia Kraków: C. Polak 27' A. Zak 61' M. Assinor 62' W. Slomka 79' K. Handzlik 90'

Żółte kartki Stomil Olsztyn: W. Caetano 73' W. Caetano 80' D. Kalisz 90' H. Sadowski 90'

Czerwone kartki Garbarnia Kraków:

Czerwone kartki Stomil Olsztyn: W. Caetano 80'

Główny sędzia spotkania - S. Tarnowski. Pomagało mu 3 sędziów. W kolejnym meczu drużyna Garbarnia Kraków zmierzy się już z Śląsk Wrocław II, następne spotkania z drużynami Znicz Pruszków i Lech Poznań II. Kolejno natomiast Stomil Olsztyn zmierzy się z Olimpia Elbląg. Następne mecze zagra z drużynami Górnik Polkowice i Motor Lublin.

Wierni kibice śledzą pasjonujące starcia, które odbywają się w lidze II Liga - East. Fascynujące drużyny piłkarskie i zawodnicy jak C. Polak W. Caetano raz za razem zagwarantowały wyśmienitym fanom emocje sięgające zenitu. Interesujące zmagania pomiędzy drużynami futbolowymi bywają bezkompromisowe, nie często bywa, iż spotkania nudzą. Ustawicznie natrafiamy na ostre sytuacje na faul, niezwykłe bramki i asysty zapewniające dreszcz emocji z oglądanego widowiska. To też warto przeglądać codziennie zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i śledzić spotkania piłkarskie profesjonalnej ligi II Liga - East. Garbarnia Kraków oraz Stomil Olsztyn i ich udział w II Liga - East zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych wszechstronnych piłkarzy oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na tak wspaniałym stadionie, Stadion Garbarni przy ul. Barskiej.