Spotkanie Stal Stalowa Wola vs Polonia Bytom zakończone wynikiem 1-0

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego między Stal Stalowa Wola a Polonia Bytom wynik to 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-0.

W dniu 2023-09-24 13:00 na stadionie Podkarpackie Centrum Piłki Nożnej rozegrał się mecz futbolowy ligi II Liga - East kolejki 10. Na przeciw siebie stanęły Stal Stalowa Wola oraz Polonia Bytom.

Gole strzelali: L. Klisiewicz 59' 1-0

Żółte kartki Stal Stalowa Wola: L. Seweryn 20' L. Klisiewicz 28' J. Gorski 90'

Żółte kartki Polonia Bytom: P. Stefanski 5' T. Gajda 75'

Czerwone kartki Stal Stalowa Wola:

Czerwone kartki Polonia Bytom:

Główny sędzia spotkania - . Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Stal Stalowa Wola zmierzy się już z Znicz Pruszków, następne spotkania z drużynami Olimpia Elbląg oraz Lech Poznań II a Polonia Bytom podejmie Pogoń Szczecin II. Następne mecze zagra z drużynami Stomil Olsztyn oraz Kalisz.

W dobie dzisiejszych czasów liczni fani śledzą ekscytujące starcia, które startują w lidze II Liga - East. Złożone z uzdolnionych obrońców i napastników drużyny piłkarskie z tejże ligi oraz zawodnicy jak L. Seweryn P. Stefanski wielokrotnie zaserwowały wspaniałym fanom wiele pozytywnych emocji. Natrafiamy na książkowe gole oraz asysty, bezwzględne faule zakończone niejednokrotnie żółtym kartonikiem, które gwarantują pikanterii całemu wydarzeniu. Potyczki między graczami z ligi okazują się bezkompromisowe, nie często bywa definitywnie, iż są to mecze statyczne. Warto więc przeglądać codziennie zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań oraz przeglądać spotkania sportowe znakomitej ligi II Liga - East. Uczestnictwo takich zespołów jak Stal Stalowa Wola i Polonia Bytom w lidze II Liga - East gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie live tych doświadczonych piłkarzy i widowiskowej walki między nimi na tak znamienitym stadionie, Podkarpackie Centrum Piłki Nożnej.