Mecz między Garbarnia Kraków i Śląsk Wrocław II na stadionie Stadion Garbarni przy ul. Barskiej dnia 2022-08-10 15:00 - 3-1

Garbarnia Kraków - Śląsk Wrocław II 3-1.

Po pierwszej połowie meczu między Garbarnia Kraków a Śląsk Wrocław II wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik meczu to 3-1.

W dniu 2022-08-10 15:00 na obiekcie sportowym Stadion Garbarni przy ul. Barskiej rozegrał się interesujący mecz ligi II Liga - East kolejki 5. Zmierzyły się ze sobą Garbarnia Kraków i Śląsk Wrocław II.

Gole strzelali: S. Krocz 54' 0-1 B. Purcha 71' 1-1 P. Warczak 84' 2-1 B. Purcha 86' 3-1

Żółte kartki Garbarnia Kraków: A. Zak 7' M. Kardas 49' C. Polak 50' C. Polak 90'

Żółte kartki Śląsk Wrocław II: R. Pisarczuk 61' J. Jezierski 73'

Czerwone kartki Garbarnia Kraków: C. Polak 90'

Czerwone kartki Śląsk Wrocław II:

Główny sędzia meczu to A. Kozieł. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu Garbarnia Kraków stanie naprzeciw Lech Poznań II, następne spotkania z drużynami Wisła Puławy i Hutnik Kraków. Kolejno natomiast Śląsk Wrocław II zmierzy się z Górnik Polkowice. Następne mecze zagra z drużynami Motor Lublin i Kalisz.

Coraz częściej liczni fani futbolu śledzą pasjonujące poczynania w lidze II Liga - East. Mocne drużyny piłkarskie z tejże ligi i zawodnicy tacy jak A. Zak R. Pisarczuk nieprzerwanie serwują wyborowym fanom mnóstwo wrażeń. Wielokrotnie zdarzają się wyjątkowe asysty czy gole, bezwzględne faule gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska. Zmagania między zawodnikami bywają zagorzałe, nie często zdarza się definitywnie, że są to widowiska nie warte uwagi. Zachęcamy każdego fana futbolu, aby być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów, przeglądać widowiska sportowe znakomitej ligi II Liga - East i przeglądać każdego dnia zapowiedzi przyszłych emocjonujących zmagań piłkarskich. Udział takich popularnych zespołów jak Garbarnia Kraków oraz Śląsk Wrocław II w lidze II Liga - East zapewnia wspaniałe emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wybitnych sportowców oraz spektakularnej walki między nimi na widowiskowym stadionie, Stadion Garbarni przy ul. Barskiej.