Mecz Lech Poznań II - Polonia Bytom, wynik 1-0

W sobotnie popołudnie na Stadionie im. Edwarda Szymkowiaka odbył się zacięty mecz pomiędzy drużynami Lech Poznań II oraz Polonia Bytom. Było to spotkanie kolejki 17 II Ligi - East. Ostatecznie to gospodarze triumfowali, zdobywając jedynego gola w pierwszej połowie. Mecz zakończył się wynikiem 1-0 na korzyść Lecha Poznań II.

Relacja z meczu Lech Poznań II - Polonia Bytom

W dniu 12 listopada 2023 roku na Stadionie im. Edwarda Szymkowiaka odbył się mecz pomiędzy drużynami Lech Poznań II oraz Polonia Bytom, w ramach 17. kolejki II Ligi - East. Mecz zakończył się wynikiem 1-0 na korzyść gospodarzy.

Spotkanie rozpoczęło się o godzinie 12:00. Już w 29. minucie gry na prowadzenie wyszli gospodarze za sprawą strzału B. Juszczyka, który ustalił wynik na 1-0. Asystę przy tej bramce zanotował .

Mecz, mimo niewielu bramek, nie obył się bez emocji. Sędzia musiał kilkukrotnie wyciągać żółte kartki, a nawet dwukrotnie sięgnąć po czerwoną. Dla gospodarzy kartkami zostali ukarani: M. Wichtowski (39'), B. Juszczyk (71') oraz M. Pruchniewski (90'). Z kolei dla drużyny Polonii Bytom żółte kartki zobaczyli: P. Stefanski (32'), M. Bedronka (49'), T. Gajda (74') oraz D. Budzik (88').

Niestety, nie mamy informacji odnośnie powodzenia ewentualnych odwołań od przyznanych kartek lub kar dyscyplinarnych. Mocno emocjonujący mecz zakończył się wynikiem 1-0 dla Lecha Poznań II, dający im cenną wygraną.

Po tym zwycięstwie, Lech Poznań II czekają kolejne wyzwania. Ich przeciwnikami w kolejnych meczach będą: Olimpia Elbląg, Chojniczanka Chojnice oraz Kotwica Kołobrzeg. Natomiast Polonia Bytom zmierzy się z Kotwicą Kołobrzeg, Olimpią Grudziądz oraz SKRĄ Częstochowa.