Garbarnia Kraków - Bełchatów, wynik spotkania 1-0

Pierwsza część spotkania między Garbarnia Kraków a Bełchatów zakończyła się 1-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-0.

Dnia 2021-09-24 13:00 na obiekcie sportowym Stadion Garbarni przy ul. Barskiej odbył się emocjonujący mecz ligi II Liga - East kolejki 10. Zmierzyły się ze sobą Garbarnia Kraków i Bełchatów.

Gole strzelali: M. Klec 29' 1-0

Żółte kartki Garbarnia Kraków:

Żółte kartki Bełchatów: K. Kunka 32' L. Wronski 78'

Czerwone kartki Garbarnia Kraków:

Czerwone kartki Bełchatów:

Główny arbiter meczu to . Pomagało mu 3 sędziów. W kolejnym meczu drużyna Garbarnia Kraków zmierzy się już z Powiśle Dzierzgoń, następne spotkania z drużynami Lech Poznań II i Olimpia Elbląg. Kolejno natomiast Bełchatów z Arka Gdynia. Następne mecze zagra z drużynami Pogoń Grod. Mazowiecki i Chojniczanka Chojnice.

Wielu fanów futbolu śledzi poczynania w lidze II Liga - East. Ciekawe drużyny piłkarskie i piłkarze jak K. Kunka często sprawiają pierwszorzędnym entuzjastom mnóstwo niesamowitych przeżyć. Zdarzają się nieprzepisowe faule, książkowe bramki czy asysty dodające dreszczyk emocji z oglądanego widowiska sportowego. Potyczki między graczami ligowymi zdarzają się bardzo zagorzałe, bardzo rzadko bywa, że są to widowiska usypiające. Warto więc przeglądać wszelkie zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych, być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli i oglądać widowiska sportowe ligi II Liga - East. Garbarnia Kraków oraz Bełchatów jak ich udział w II Liga - East gwarantuje wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie "live" tych doświadczonych piłkarzy oraz widowiskowej walki między nimi na wyjątkowym stadionie, Stadion Garbarni przy ul. Barskiej.