Garbarnia Kraków - Chojniczanka Chojnice, wynik spotkania - 3-1

Po pierwszej połowie meczu futbolowego pomiędzy Garbarnia Kraków i Chojniczanka Chojnice wynik wynosił 2-0. Końcowy wynik spotkania to 3-1.

Dnia 2022-04-30 15:05 na stadionie Stadion Garbarni przy ul. Barskiej rozegrał się emocjonujący mecz ligi II Liga - East kolejki 31. Zmierzyły się ze sobą Garbarnia Kraków oraz Chojniczanka Chojnice.

Gole strzelali: M. Klec 33' 1-0 W. Szywacz 38' 2-0 M. Bartków 83' 3-0 K. Mazek 90' 3-1

Żółte kartki Garbarnia Kraków: D. Nakrosius 61' W. Szywacz 77' D. Morys 79' M. Feliks 85' M. Bartkow 89'

Żółte kartki Chojniczanka Chojnice: M. Grolik 15' S. van Huffel 40' M. Cegielka 42'

Czerwone kartki Garbarnia Kraków:

Czerwone kartki Chojniczanka Chojnice: A. Plaskowski 79'

Główny sędzia spotkania - P. Dziopak. Pomagało mu trzech doświadczonych sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Garbarnia Kraków zmierzy się już z Kalisz, następne spotkania z drużynami Wigry Suwałki oraz Sokół Ostróda. Kolejno natomiast Chojniczanka Chojnice z Pogoń Grod. Mazowiecki. Następne mecze zagra z drużynami Olimpia Elbląg oraz Kalisz.

Liczni fani piłki nożnej śledzą bardzo ciekawe starcia, które odbywają się w lidze II Liga - East. Interesujące futbolowe drużyny oraz piłkarze tacy jak między innymi D. Nakrosius M. Grolik nieustannie sprawiają kapitalnym entuzjastom piłki nożnej wrażenia zapadające w pamięć. Cieszące oko zmagania pomiędzy graczami z ligi bywają bezkompromisowe, nie często zdarza się ostatecznie, że są to potyczki usypiające. Zdarzają się nieczyste sytuacje z faulem, wyjątkowe asysty i sytuacje podbramkowe, które gwarantują wspaniałe przeżycia i przyjemność z meczu. Warto więc śledzić zapowiedzi przyszłych ligowych potyczek piłkarskich i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli oraz śledzić spotkania piłkarskie pasjonującej ligi II Liga - East. Udział takich lubianych zespołów jak Garbarnia Kraków i Chojniczanka Chojnice w lidze II Liga - East gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie live tych utalentowanych piłkarzy i ich zmagań na wspaniałym stadionie, Stadion Garbarni przy ul. Barskiej.