Na stadionie Stadion im. Edwarda Szymkowiaka dnia 2023-09-02 15:45 odbył się mecz pomiędzy Polonia Bytom oraz Pogoń Siedlce zakończony wynikiem 1-1

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Polonia Bytom a Pogoń Siedlce wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik meczu to 1-1.

Dnia 2023-09-02 15:45 na stadionie Stadion im. Edwarda Szymkowiaka odbył się mecz piłkarski ligi II Liga - East kolejki 7. Na przeciw siebie stanęły Polonia Bytom oraz Pogoń Siedlce.

Gole strzelali: D. Wolny 64' 1-0 L. Hrnčiar 90' 1-1

Żółte kartki Polonia Bytom: A. Piekarski 14' D. Wolny 77' P. Stefanski 88' T. Gajda 90'

Żółte kartki Pogoń Siedlce: E. Dzieciol 27' P. Misiak 31' L. Hrnciar 40' R. Majewski 66' D. Szuprytowski 81'

Czerwone kartki Polonia Bytom:

Czerwone kartki Pogoń Siedlce:

Główny sędzia meczu - P. Świerczek. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Polonia Bytom stawi czoła Wisła Puławy, następne spotkania z drużynami ŁKS Łódź II oraz Stal Stalowa Wola a Pogoń Siedlce zmierzy się z Olimpia Elbląg. Następne mecze zagra z drużynami Lech Poznań II oraz Kotwica Kołobrzeg.

Dzisiaj oddani kibice piłki nożnej śledzą potyczki, które odbywają się w lidze II Liga - East. Złożone z utalentowanych obrońców/napastników piłkarskie drużyny z tejże ligi oraz piłkarze jak A. Piekarski E. Dzieciol nieustannie serwują wyśmienitym fanom emocje z najwyższej półki. Cieszące oko zmagania pomiędzy drużynami okazują się bezkompromisowe, nie często bywa, iż są to widowiska nudne. Wielokrotnie obserwujemy spektakularne asysty i sytuacje podbramkowe, nieprzepisowe faule kończące się wielokrotnie żółtym kartonikiem dodające niesamowitych emocji z oglądanego meczu. Zachęcamy każdego z fanów, żeby być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań, oglądać spotkania piłkarskiej znanej ligi II Liga - East oraz przeglądać wszelkie zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych. Polonia Bytom i Pogoń Siedlce i ich udział w II Liga - East zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wszechstronnych piłkarzy i spektakularnej walki pomiędzy nimi na wyjątkowym stadionie jak Stadion im. Edwarda Szymkowiaka.