Garbarnia Kraków kontra Górnik Polkowice, wynik meczu - 3-1

Dnia 2023-06-04 16:00 na stadionie Stadion Garbarni przy ul. Barskiej rozegrał się mecz piłkarski ligi II Liga - East kolejki 34. Zmierzyły się Garbarnia Kraków i Górnik Polkowice.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Garbarnia Kraków a Górnik Polkowice zakończyła się wynikiem 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 3-1.

 

Gole strzelali: J. Karbownik 76' 1-0 M. Piatkowski 79' 1-1 J. Karbownik 83' 2-1 M. Assinor 90' 3-1

Żółte kartki Garbarnia Kraków: B. Mruk 53' M. Bartkow 70' B. Purcha 85'

Żółte kartki Górnik Polkowice: M. Magdziak 63' M. Czarny 89'

Czerwone kartki Garbarnia Kraków:

Czerwone kartki Górnik Polkowice:

Główny sędzia spotkania - . Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu Garbarnia Kraków zmierzy się już z , następne spotkania z drużynami i . Kolejno natomiast Górnik Polkowice podejmie . Następne mecze zagra z drużynami i .

W dobie dzisiejszych czasów liczni kibice śledzą poczynania w lidze II Liga - East. Liczące się zespoły piłkarskie i zawodnicy tacy jak przykładowo B. Mruk M. Magdziak często serwują pierwszorzędnym fanom mnóstwo pozytywnych emocji. Zmagania pomiędzy piłkarzami zdarzają się nader nieustępliwe, bardzo rzadko bywa definitywnie, że są to widowiska drętwe. Stale zdarzają się efektowne asysty czy bramki, bezlitosne sytuacje z faulem zakończone pokazaniem czerwonej kartki zapewniające wspaniałe wrażenia i przyjemność z meczu. Gorąco zachęcamy każdego fana futbolu, aby śledzić wszelkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych meczów futbolowych i przeglądać wydarzenia piłkarskiej wyjątkowej ligi II Liga - East i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów. Uczestnictwo takich drużyn jak Garbarnia Kraków i Górnik Polkowice w lidze II Liga - East gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wybitnych sportowców i ich zmagań na wyjątkowym stadionie, Stadion Garbarni przy ul. Barskiej.