Spotkanie Garbarnia Kraków kontra Polonia Warszawa, wynik końcowy 1-3

Garbarnia Kraków kontra Polonia Warszawa zakończony wynikiem 1-3.

Pierwsza połowa meczu między Garbarnia Kraków oraz Polonia Warszawa zakończyła się wynikiem 0-2. Końcowy wynik meczu to 1-3.

W dniu 2023-05-13 14:00 na stadionie Stadion Garbarni przy ul. Barskiej rozegrał się mecz ligi II Liga - East kolejki 31. Na przeciw siebie stanęły Garbarnia Kraków i Polonia Warszawa.

Gole strzelali: W. Fadecki 25' 0-1 W. Fadecki 32' 0-2 P. Tomczyk 68' 0-3 M. Assinor 80' 1-3

Żółte kartki Garbarnia Kraków: B. Mruk 32' W. Slomka 72' K. Handzlik 78'

Żółte kartki Polonia Warszawa: P. Marciniec 8' M. Kluska 13' T. Welna 83'

Czerwone kartki Garbarnia Kraków:

Czerwone kartki Polonia Warszawa:

Główny sędzia meczu - . Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu Garbarnia Kraków zmierzy się już z Jastrzębie, następne spotkania z drużynami Olimpia Elbląg i Górnik Polkowice. Kolejno natomiast Polonia Warszawa z Olimpia Elbląg. Następne mecze zagra z drużynami Górnik Polkowice i Motor Lublin.

Liczna grupa kibiców śledzi ciekawe potyczki, które mają miejsce w lidze II Liga - East. Złożone z zdolnych napastników/obrońców zespoły futbolowe z ligi i zawodnicy tacy jak przykładowo B. Mruk P. Marciniec nieustannie serwują wspaniałym kibicom wrażenia sięgające zenitu. Potyczki między zawodnikami okazują się niezwykle nieustępliwe, rzadko okazuje się koniec końców, iż potyczki nas męczą. Obserwujemy wyjątkowe sytuacje podbramkowe oraz asysty, brutalne sytuacje na faul, które gwarantują dreszcz emocji z oglądanego meczu. Z tego względu warto przeglądać każdego dnia wszystkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych potyczek futbolowych oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i śledzić mecze futbolowe znakomitej ligi II Liga - East. Udział takich legendarnych drużyn jak Garbarnia Kraków oraz Polonia Warszawa z ligi II Liga - East gwarantuje super wrażenia oraz sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy oraz widowiskowej walki między nimi na pamiętnym stadionie jak Stadion Garbarni przy ul. Barskiej.